Kraan toebehoren
Uw keuken staat bol van technische snufjes. Denk maar aan de timer van uw afwasmachine en de warmteregelaar van uw diepvriezer. Maar wist u dat ook uw kranen slim in elkaar zitten? Zo geven ze u exact de straal die u wilt – hard of zacht, heet of koud. Bij Loeters vindt u zelfs elektronische kranen die het debiet en volume bepalen en verlagen.
De kraan is een van de meest gebruikte voorwerpen in uw keuken. Daarom is het zeer belangrijk dat u goed nadenkt over de functies die u nodig heeft. Wil u een vaste of flexibele/zwenkbare uitloop van uw kraan? Wil u graag een uittrekbare en/of flexibele sproeier? Wil u graag enkel een koud en warm water kraan of wil u dat deze ook gefilterd, bruisend of kokend water heeft? Dit kan allemaal bij Loeters.
Ook het design van uw kraan moet nauw aansluiten bij de rest van uw keuken. Wil u een inox, witte, zwarte, bronzen, ... kraan? Een kraan met 1 of 2 handgrepen? Een gebogen, rechte, retro, ... kraan? Loeters heeft altijd wel iets dat past in het design van uw keuken.
Geen fan van al die speciale modellen? Dan biedt Loeters u natuurlijk ook simpele kranen – degelijk en duurzaam. Nieuwe kranen voor uw keuken? Laat u inspireren bij Loeters. Bekijk ons Loeters' assortiment met merken zoals Franke, Blanco, Grohe, Hansgrohe, Siemens, Boretti, KVR, en vindt de kraan die perfect bij u past voor een scherpe prijs.